1996 yılında Murat Giyim adıyla kurulan giyim mağazamızda; kaliteli ve kullanışlı kadın ve erkek giyim ürünleri satışı yapmak amacı ile satışlarımıza başladık. Satışı yapılan ürünlerde kullanışlılık, uzun ömürlülük, kalıp düzgünlüğü gibi birçok kalite standartları çerçevesinde müşterilerimize ürünler sunmaktayız.

Ürünlerimizin tüm Türkiye'ye ve yurt dışına da ulaştırabilmek için 2010 yılında www.muratmodaclub.com ve www.mmc.com.tr internet sitelerimiz üzerinden online olarak giyim ürünleri satışı yapmaya başladık. 2012 yılında ise www.Hermevsim.com online mağazamızı da açarak daha çok kitleye ulaşmayı hedefledik. 2019 yılında online satış platformlarımızı tek çatı altına birleştirerek sadece www.Hermevsim.com üzerinden satış yapmaya karar verdik. 

Gerek yurt dışı gerek yurt içinde hazır giyim, konfeksiyon alanında alt ve üst grup olmak üzeri çeşitli ürün gruplarında ürün satışı yapmaktayız. Hedef ve misyonumuz en kaliteli ürünleri müşterilerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan Hermevsim Giyim ekibi olarak vazgeçilmez standartlarımız, özgün tasarımlarımız, kaliteli ve rahat kumaşlardan oluşan koleksiyonlarımız, sürdürülebilir yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek güncel modeller ile müşterilerimize farklı olma ayrıcalığını sunmak, 6502 sayılı tüketiciyi koruma kanunlarına uygun hareket etmektir.