İPTAL, İADE VE DEĞİŞİM

İade etmek istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içinde kullanılmamış veya zarar görmemiş halde faturasıyla birlikte PTT Kargo ile tarafımıza ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz. PTT Kargo anlaşma kodumuz olan 601647826 numarasını kullanarak indirimli olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile de firmamıza gönderebilirsiniz. 

Eğer kapıda ödeme yaptıysanız ad, soyad, IBAN Numarası ve banka adı bilgilerinizi ürün ile gönderilen faturanın arkasına eksiksiz bir şekilde yazarak; kredi kartı ile ödeme yaptıysanız yalnızca "iade etmek istiyorum" yazarak ürünün yanında göndermelisiniz. İade ettiğiniz ürünün Hermevsim Giyim'in ilgili birimleri tarafından incelenip onaylanmasının ardından iade tutarı; varsa kargo, kapıda ödeme ve kampanya bedelleri kesilerek en geç 14 gün içinde hesabınıza yatırılır. 300 TL üzeri alışverişlerinizde size sunmuş olduğumuz kargo bedava kampanyası bedeli ise iadeniz durumunda kesilmektedir.

Anlaşma Kodlarımız: PTT Kargo (601647826)

Belirlenen sürenin aşılması durumunda iade ve değişim işlemleri gerçekleştirilemez. Faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış ve hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez. Hijyen koşulları gereği iç giyim ürünleri (haşema, mayo, çorap vb.), kozmetik ürünleri ve takılarda iade ve değişim işlemleri uygulanmaz.

Hermevsim Giyim tarafından yapılan yanlış ürün, beden, renk ve benzeri gönderimler için müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek teslim aldığınız ürünün iadesini 14 iş günü içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Belirlenen sürenin aşılması durumunda iade kabul edilmez. Kusurlu ürünler için hem ürünün ücreti hem de ödenen kargo bedeli iade edilir. Ancak cayma hakkını kullanma, beden uyumsuzluğu, ürünü beğenmeme gibi durumlarda yalnızca ürün iadesi sağlanır.