Sepet, Sipariş ve Teslimat
Satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepetinize ekledikten sonra sipariş süreci boyunca HerMevsim.com tarafından yönlendirileceksiniz. Sepetim sayfasından "Alışverişi Tamamla" düğmesi ile bir sonraki aşamaya geçebilir, teslimat ve fatura adresi bilgilerinizi doldurduktan sonra, "Ödeme Bilgileri" ekranına gelerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.
Sepetinize eklemiş olduğunuz ürünler, sizin için ”60 dakika” boyunca rezerve edilmektedir. Ürünü 60 dakika içerisinde satın almadığınız taktirde ürün sepetinizden düşer.
Kupon kodunuzu kullanmak için; alışveriş anında ürünü/ürünleri sepetinize ekledikten sonra Alışveriş Sepetim sayfasında bulunan “Kupon Kodu” bölümüne indirim kodunuzu girmeniz ve “Kullan” butonuna basmanız yeterli. Bir alışverişte sadece bir adet kupon kodu kullanılabilir. Kupon kodunuz farklı kupon kodlarıyla birleştirilemez.
13.00'dan önce verilen siparişler aynı gün içerisinde, 13.00'dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün içerisinde kargoya verilmektedir ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak PTT Kargo tarafından teslim edilmektedir. Siparişinizin gönderimi aldığınız ürünlerin arasında en uzun süreli olan ürüne göre baz alınır. Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır.
Satın alacağınız tüm ürünler için kargo bedeli 9 TL'dir. 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.
Yurtdışından sipariş verebilirsiniz. Fakat kargo masrafları size ait olacaktır.
Evet yapabilirsiniz. Fakat bunu site üzerinden yapamazsınız. Bu yüzden bizimle iletişim sayfamızdaki iletişim formundan, telefon numaramızdan veya eposta adresimizden iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada bulunan “Hesabım” bölümüne tıklayarak; açılan sayfada “Sipariş Detaylarım” bölümünden güncel tüm siparişlerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra cep telefonunuza siparişinizin kargo takip numarası gönderilir. Bu numarayı PTT Kargo Gönderi Takibi sayfasına girerek anında takip edebilirsiniz.
Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın PTT Kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 15 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz tarafımıza iade edilir ve siparişiniz iptal edilir.