KARGO & TESLİMAT KOŞULLARI

KARGO ÜCRETİ

Yurtiçi alışverişlerde 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kapıda ödeme tercih edildiği takdirde yalnızca kapıda ödeme hizmet bedeli olan 3 TL alınmaktadır. Kredi kartlı alışverişlerde bu bedel tahsil edilmemektedir. 200 TL altı alışverişlerde 7.50 TL kargo bedeli, 3 TL kapıda ödeme hizmet bedeli (tahsilat bedeli) alınmaktadır.

TESLİMAT

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat içerisinde kargoya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''Kargom Nerede'' butonunu tıkladıktan sonra açılan sayfaya veya PTT Gönderi Takibi sayfasına yazarsanız, kargonuzun nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. 

PTT Kargo kuryesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa paketinizi adresinizin bağlı olduğu PTT Kargo şubesine bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde bu kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz HerMevsim.com'a iade edilir. 

Türkiye'nin her yerine köy, kasaba ve mahalle farketmeden kargo gönderiyoruz. Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için HerMevsim.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

KARGO SÜRELERİ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Pandemi sürecinde kargo firmalarında yaşanan yoğunluk ve kapasite uygulamaları sebebi ile siparişinizin tarafınıza teslimatında gecikme yaşanabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.